• Свеж
12v Напојување, Алуминиумска Легура Led Возач Моќ За Инструментација За АВТОМОБИЛ ЗА LED Осветлување За Текстил За Индустриска Контрола

12v Напојување, Алуминиумска Легура Led Возач Моќ За Инструментација За АВТОМОБИЛ ЗА LED Осветлување За Текстил За Индустриска

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Dc 12v Напојување, Led Возач На Алуминиумска Легура Моќност 1 ЕЕЗ за Инструментација За АВТОМОБИЛ ЗА LED Осветлување За Текстил За Индустриска Контролас Спецификација : Тип На Ставка : Прекинувач Напојување Материјал : Алуминиумска Легура Модел : LPV-30-12rated Моќност : 30 WOutput Напон : Dc12voutput Струја : 0-2, 5 ARipple И Бучава : 100mvp-ПЕФИКАСНОСТ : 83% Опсег На Влезен Напон : 85-264 V работна температура : 30 Степени Целзиусови ~+60 Степени Целзиусови Заштита : Ip67апликација : Led Осветлување, Индустриска Контрола, Инструментација, Текстил, АВТОМОБИЛ, итн.Големина : Прибл. 222 x 30 x 20mm / 8.7 x 1.2 x 0.8 Во Пакет Листа : 1 x Прекинувач Напојување напојувањето има водоотпорен рејтинг IP67 и може да се користи и при патување на отворено. Обвивката од алуминиумска легура лесно ја исфрла топлината и може да обезбеди стабилност на колото. Напојувањето е еднократно, номиналната моќност Е 30 W, топлината е мала и ефикасноста е висока. Автоматски под краток спој, преоптоварување, пренапон, прекумерна струја и прекумерна температура.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Детска Структура На Слајд Плејсет, Самостоен Планинар На Замокот Со Слајд И Кошаркарски Обрач, Организатор За Складирање Играчки

Опис : Тип На Производ : Самостоен Слајд / Алпинист : Зелена / Жолта / Сива / Бела Материјал : Пластика Детал�

DEN 1279.84

Цртан Филм Симпатична Санрио Цинаморол Куроми Хелокити Деца Памучни Пижами Костум Каваи Кратки Ракави Шорцеви Домашна Облека

Име : Цртан Филм Симпатична Санрио Деца Памучна Пижама Големина : 818 јарди материјал : памук анимација ли�

DEN 303.84

Гилисо Клиренс Машки Блузи Машка Кошула Со Кратки Ракави 3д Печатена Хавајска Кошула Со Кратки Ракави Модна Секојдневна Кошула

Машка Кошула 3д Печатена Хавајска Кошула Со Ревер Со Кратки Ракави Модна Секојдневна Кошула На Плажа Ка�

DEN 511.84