• Свеж
Машки Супермен Патриотски Авантури Графичка Маичка Кардинал Медиум

Машки Супермен Патриотски Авантури Графичка Маичка Кардинал Медиум

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Можеби само ќе се чувствувате побрзо од куршум за брзо возење кога ќе го занишате овој официјално лиценциран Дц Стрипови Супермен стил! Скокнете во најблиската телефонска кабина и сменете се во еден Од овие забавни Дизајни на Супермен инспирирани Од стрипови за да го прославите вашиот омилен херој, Кларк Кент и пријатели како Лоис Лејн, Џими Олсен и многу повеќе. Уживајте во удобноста и модата во исто време со оваа уникатна Машка графичка Маица Од Супермен. Нацртајте ги вашите работи со оваа стилска Нова Машка Маичка Која е совршена за секоја пригода! Одликувајќи се со вашите омилени ликови Како Супермен. Најдете совршено одговара за вас! Проверете ги табелите со големини за повеќе информации. Изработени од најквалитетни материјали на првокласни дигитални печатачи директно до облека. *Оваа ставка е направена по нарачка, размислете за ова кога нарачувате повеќе големини.*. Печатени Во Сад со безбедни мастила на база на вода. Лесна нега; машинско перење ладно внатре кон надвор со слични бои, исушете се ниско, (закачете суво за најдобри резултати). Официјално лиценцирана облека. Дизајниран од ексклузивна соработка со врвни брендови и уметници од светска класа.

Детални спецификации

Додатоци на производи