• Свеж
Сино Море Корални Копчиња За Кујнски Ормар Шкаф За Комоди Фиока За Библиотеки Влече Рачки Тркалезен Домашен Декор

Сино Море Корални Копчиња За Кујнски Ормар Шкаф За Комоди Фиока За Библиотеки Влече Рачки Тркалезен Домашен Декор

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ € Материјал : кристално стакло и abs пластика} Содржина на Пакетот : 4 копчиња за фиоки, 8 завртки} дијаметар на Копчето : 1,37 инчи} Висина На Копчето : 1,10 инчи_ дијаметар На Основата : 0,66 во должина на завртката : Кратко 0,8 ° 2,8 СМ/0,31 € 1,1 ИНЧИ, долги 0,8x3, 5 см/0, 31x1, 37 Чекори За инсталација : 1 : Измерете го објектот Во кој ЗАВРТКАТА ќе Завртка За Да Одреди Колку Длабоко МОРА да биде завртката. (Забелешка : Измерете ја не само дебелината на кабинетот или објектот, туку и делот што ќе се користи за прицврстување).2 : Користете го Ова мерење за да одредите каде сакате да ја скршите завртката. Се засекува на секој квартал инч, затоа едноставно одлучете кој засек да го користите.3 : Користете клешти за да ја држите завртката. Цврсто држете ја оваа страна. Користете ги другите клешти за да го сфатите крајот на делот што треба да се отстрани.4. Замавнете го крајот на завртката нагоре и надолу и рамо до рамо со клешти додека делот не се откине.Пакетот Вклучува : 4 парчиња копчиња на вратата од плакарот4 парчиња пократки завртки4 парчиња Долги Завртки Упатства За Нега : Избришете ги копчињата со чиста влажна крпа.Избегнувајте употреба на абразивни средства за чистење и силни детергенти. СОВРШЕН ЗА ДЕКОРАЦИЈА : Изработен од висококвалитетен црн абс материјал и прекрасно кристално стакло, нашите копчиња за мебел ќе го разубават вашиот застарен мебел и ќе му дадат личен допир на вашиот дом. Класичен кружен стил со атрактивен и грациозен изглед привлекува различни вкусови. БРЗА И ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : овие копчиња на кабинетот се супер лесни за инсталирање. Едноставно Пронајдете ја позицијата каде што сакате да инсталирате и дупчете дупка. Потоа поминете ја завртката од задниот дел на таблата и цврсто зашрафете ја на копчето. Постојат завртки со 2 различни должини, 28мм и 35мм, што обезбедува совршено вклопување за разни мебел, ве молиме изберете соодветни завртки за вашите потреби. ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА : нашите копчиња за кујнски ормари се совршени за фиоки, плакари, ормари, комоди, бањи, полици за книги, ноќни маси, кутии за решетки за накит и складирање фиоки и многу повеќе, што ви го олеснува отворањето и затворањето на фиоките.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Клеренс Чистење На Домаќинствата Материјали Долари Или Помалку Вшмукување Чаша За Домаќинство Туш Глава Туш Глава Фиксно Седиште

Домаќинство Вшмукување Чаша Туш Главата Туш Главата Фиксна Седиште Туш Држач ✿[Висококвалитетен матер

DEN 2.67

Не Пропуштајте! ХИМИВЕЈ Комбинезони За Женски Женски Комбинезони Ромпери И Комбинезони Женски Шарени Комбинезони Со Шарени Резервоари

Подигнете ја вашата гардероба со нашата колекција женски комбинезони Дизајнирани имајќи ги предвид на�

DEN 495.20

Женски Целосна Должина Панталони Клиренс Шема Повик Слободно Време Дневна Панталони Лигавче Панталони Целокупната Врвка Панталони

Добредојдовте Во Продавницата НА ЛОНГЗУВ【Вовед Во Брендот : Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека Л

DEN 2.67