• Свеж
Елошман Мало Дете Подни Влечки Први Чорапи За Шетачи Чевли За Чорапи За Чорапи Дома Секојдневна Нелизгачка Влечка ЛЕСЕН ТИГАР 8С

Елошман Мало Дете Подни Влечки Први Чорапи За Шетачи Чевли За Чорапи За Чорапи Дома Секојдневна Нелизгачка Влечка ЛЕСЕН ТИГАР

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Девојчиња, Момчиња, Бебе, Доенче, Новороденче, Мало Дете, Деца, Детски Стил : Чорапи, Чевли За Чорапи, Чорапи За Чорапи, Домашни Чорапи, Домашни Чевли, Подни Чорапи, Подни Чевли Тип На Шема : Еднобојна, Цртан Филм, Празнична Боја : Црвена (По Избор)Големина : САД 5 C, САД 6 C, САД 8 C, САД 9 C (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Материјал За Плишан Ѓон : Крпа тип : рамно Прицврстување : Лизнете Го Типот На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Дневни, Внатрешни, Домашни, Куќи, Спални Соби Карактеристики : 1. Удобни Чевли За Чорапи : влечките На Овие Бебиња дишат, удобни и лесни. така, вашето бебе ќе се чувствува многу пријатно да ги носи овие чевли. Погоден за во затворени простории, одење или индексирање на креветот.2. Безбедност Наменета За Бебе : Бебето кое штотуку учи да оди е склоно да паѓа за време на одење или трчање. Затоа, овие први чевли за одење се специјално дизајнирани со нелизгачки точки ѓон изработен од пластичен материјал, што може да спречи лизгање на бебето на мазниот под и подобро е да се заштити за безбедноста на детето.3. Лесно Се Лизга : чорапите лесно се ставаат и соблекуваат.4. Најдобра Идеја за Подароци : широко е избрано како подарок за испраќање бебе на пријател ,како подарок за роденден. И, исто така, тоа е најдобра идеја За божиќ празник и други фестивали подароци за бебе.Содржина на пакетот : 1 Пар Чевли За Чорапи (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ДЕЦА ЧОРАПИ ЗА ЧЕВЛИ ЗА ВНАТРЕШНИ/НАДВОРЕШНИ ЧЕВЛИ : овие унисекс чорапи за чевли за бебиња се направени од мека ткаенина што дише. Супер Меко И Удобно вклопување во текот на целата година. Чорапите се мазни и дишат и нема да ја иритираат нежната кожа на вашето бебе!. УДОБНА И МЕКА ДЕТСКА ВЛЕЧКА : овие меки влечки дишат, лесни и флексибилни. Чувајте ги вашите бебешки заби да се чувствуваат цврсто. така, вашето момче или девојчиња ќе сакаат да ги носат овие чизми за влечки чорапи. Оставете ја да трча наоколу и да си игра носејќи ги овие меки чорапи со влечки кои се толку слатки и симпатични, исто како неа/него!. НЕЛИЗГАЧКИ ЃОН ЗА БЕЗБЕДНОСТ : Чорапите За Држење За Деца имаат детални рачки против лизгање на дното, спречувајќи лизгање надолу на мазниот под и нудејќи им на вашите деца поголема заштита за време на активности во затворен простор. ЕЛАСТИЧНА ЛЕНТА за ГЛУЖДОТ : устата на чорапите прифаќа висок еластичен материјал, без затегнат, но исто така може ефикасно да ја одржува удобноста на чорапите за чевли и не е лесна за лизгање. ДОБРА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК : Одлично за носење како влечка низ куќата. Совршен за одење, играње, индексирање и спиење итн. Висококвалитетните зимски домашни чорапи се одличен подарок .Можете да го изберете како син на вашиот или вашиот пријател, роденден на ќерката, божиќен подарок или Семејни Собири.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ротосв Чевли За Чорапи За Новороденчиња Меки Стапала Подни Влечки Први Шетачки Чорапи Секојдневна Нелизгачка Влечка Внатрешна

Опис : Пол : Девојчиња, Момчиња, Бебе, Новороденче, Мало Дете, Деца, Детски Стил : Чорапи, Чевли За Чорапи, Ч�

DEN 0.67

Ротосв Девојки Момчиња Чорапи Папучи Креветче За Предвокер Чевли Цртан Филм Први Патнички Чевли Симпатична Гумена Единствена

Опис : Пол : Девојчиња, Момчиња, Бебе, Доенче, Новороденче, Мало Дете, Деца, Детски Стил : Чорапи, Чевли За Ч�

DEN 415.84

ВЛЕЧЕНИ Влечки За Мали Деца Момчиња Божиќни Топли Чевли Меки Удобни Чевли За Мали Деца Чевли За Затоплување За Девојчиња И Момчиња,

Папучи За Мали Деца Момчиња Божиќни Топли Чевли Меки Удобни Чевли За Мали Деца Чевли За Затоплување За Д

DEN 239.84

Кокопеанут Слатки Деца Влечки Лав Папучи Зимски Кадифен Топла Куќа Чевли Бебе Удобно Момчиња Симпатична Цртан Филм Памук Сандали

Без Разлика Дали Е Вклучен : YESOrigin : Копното China CN : Fujianoutsole Материјал : Пвц Чевли Должина : 13,5 см,14,5 см,15 см,16

DEN 1.33

Белела Бебе Бебе Чорап Папучи Цртан Филм Кат Влечки Пешаци Креветчето Чевли Удобност Меки Чевли Дома Дневни Чорапи Мрежа Светло

Опис : Пол : Доенчиња, Мали Деца Деца, Момчиња, Девојчиња Стил : Цртан Филм чорап, влечки чевли, Подни Влечк

DEN 511.84

Кокопеанут Внатрешна Спална Соба Двојки Обични Влечки Симпатична Мачка Риба Цртан Филм Дами Смешни Слајдови Дише Нови Жени Коноп

Тип на чевли : Домашни Памучни Чевли Применливо Место : Внатрешен Материјал : Памучна Ткаенина Висина На

DEN 191.84

Дрвени Чевли За Чорапи За Мали Деца Први Чорапи За Шетачи Папучи За Подот Пред Пешачење Внатрешни Домашни Чевли Цртан Филм Влечки

Опис : Пол : Девојчиња, Момчиња, Бебе, Новороденче, Мало Дете, Деца, Детски Стил : Чорапи, Чевли За Чорапи, Ч�

DEN 2.33