• Свеж
Бохо Насекаде Печати Ками Црвено

Бохо Насекаде Печати Ками Црвено

DEN 127.84

Од стока
Во магацинот

Женски Фустани Бохо Насекаде Печати Шпагети Ремен Ками Црвено С (4) Ограничени количини, ексклузивно за !Црвен Бохо Насекаде Печатење Ками Женски Фустани Женски Фустани Женски Фустани Големина И Вклопување(инч)големина НА САД Биста Големина На Половината Должина Ремени Должина 2 XS 35 23.2 31.9 9.6 4 S 36.6 24.8 32.7 9.8 6 M 38.2 26.4 33.5 10.1 8/10 L 40.6 28.7 34.3 10.4 ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме внимателно проверете ги деталите за нашата големина пред да нарачате. Жените Фустани Бохо Целиот Печатење Ками Црвениот С (4). Кратки Насекаде Печатени Женски Фустани Без Ракави Не-Истегнување црвена S_US големина (4). Пол : Жени,Жена,Дама,Девојки, Женски. ПРИЛИКА : Одлично За Секојдневниот живот,Забава,Состанок,Свадба,Шопинг,Плажа, Вокација.Различни начини на облекување создаваат различен стилски изглед. Тоа може да биде и роденденски подарок за вашата мајка,сопруга или пријателка.Погоден за пролет, лето, fall. Боја : Црвена. Стил : Бохо. Тип На Шема : Целиот Печатење. Детали : Обвиткан. Тип : Ками. Деколте : Ремен За Шпагети. Должина На Ракавот : Без Ракави. Линија На Половината : Природна. Облик На Полите : Разгореа. Должина : Кратко. Тип На Вклопување : Редовно Вклопување. Ткаенина : Не-Истегнување. Материјал : Полиестер. Состав : 100% Полиестер. Упатства за нега : машинско перење или професионално хемиско чистење. Шир : Не. Забелешка : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини. Споредба На Големината НА САД : XS( 2), S(4), M(6), L(8/10), XL(12) *ПЛУС ГОЛЕМИНА : 0 XL(12), 1 XL(14), 2 XL(16), 3 XL(18), 4 XL(20), 5 XL(22).

Детални спецификации

Додатоци на производи

Фустани за жени женски тркалезно деколте, градиент на кратки ракави, а-линија фустани должина на коленото лабава а-линија хемија

Фустани на kscykkkd за жени женски кружни деколте, градиент на кратки ракави, алиниски фустани, должина на к�

DEN 463.84