• Свеж
Алвак Женски Вафли Плете В Џемпер За Вратот Обичен Копче За Пресек На Страната Со Долги Ракави Хенли Пуловер Скокач Врв

Алвак Женски Вафли Плете В Џемпер За Вратот Обичен Копче За Пресек На Страната Со Долги Ракави Хенли Пуловер Скокач Врв

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Добредојдовте во нашата продавница Алвак!Алвак Женски Вафли Плетени V Вратот Џемпер Повик Долги Ракави Страна Пресече Копчето Хенли Пуловер Скокач Врвот [ МАТЕРИЈАЛ] - нашите повик долг ракав страна пресече копче хенли пуловер врвот е направен од 55% акрилик и 45% памук, дише и кожата-пријателски, ви даде мека и удобно чувство.[ФУНКЦИЈА] - овој џемпер за пуловер за жени има врат v, врат на екипажот, еднобојна боја, рамо за паѓање, долг ракав, затворачи на предните копчиња, плетен кабел, странични процепи, лабави џемпери.[НАТПРЕВАР] - можете да го спарите овој моден џемпер со различни палта, јакни, слаби хеланки, фармерки, панталони, тексас шорцеви, здолништа, патики, потпетици и чизми за да завршите едноставен, секојдневен и трендовски изглед.[ПРИЛИКА] - модните есенски зимски џемпери се погодни за секојдневен, секојдневен живот, работа, канцеларија, забава, состанок, патување, одмор и какви било други прилики во пролет, fall и зима.[ПОДАРОК] - Женскиот вафли плетен против џемпер за вратот е совршен подарок за сопругата, ќерката, мајката, девојката и најдобрата пријателка на родендени, божиќ и сите фестивали.[ТИП] - Женски џемпери/женски џемпери со пуловер/секојдневен џемпер за жени/џемпери со долги ракави на екипажот за жени/џемпери за жени трендовски/врв на пуловер/зимски есенски џемпери за жени/есенска облека за жени 2023/џемпер со пуловер во цврста боја за жени/џемпер за жени 2023/џемпер за жени обични меки, топли и удобни џемпери за пуловер за жени. Елегантен, стилски и лабав фит вафли плете против вратот џемпер. Повик лабава v копчето вратот хенли блузи пуловер плете џемпери. Мода екипажот вратот страна пресече повик долг ракав џемпер за жени. Совршен за внатрешни и надворешни активности во пролет ,umn и зима.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Жените Креваат Раменици Стабилни Жени Во Боја На Долги Ракави Џеб Со Пруги Секојдневна Плетена Надворешна Облека Џемпер Од Кардиган

Женски Џеб Со Пруги Во Боја Со Долги Ракави Секојдневна Плетена Надворешна Облека Џемпер Од Кардиган55% �

DEN 319.84

Маслинови Џемпери Модни Жени Цврсти Џемпери Врвови Лак Јака Цврсти Копчиња Плетени Обични Џемпери Со Долги Ракави Топла Елегантна

Пол : Женска Прилика : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : цврст стил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Рак

DEN 3.00

Гузом Џемпер За Жени На Продажба-Џемпери За Жени Трендовски Секојдневни Врвови Солидни Копчиња Пуловер Врвови Нови Пристигнувања

Гузом Џемпер За Жени На ПродажбаЏемпери За Жени Трендовски Обични Врвови Солидни Копчиња Пуловер Врвов

DEN 800.00

Жени Обични Џемпери Со Пуловер Трендовски Женски Зимски Тркалезен Врат Долг Половина Висок Ракав Со Јака Плетени Лабави Врвови

Џемпери За Жени / Џемпер Фустан / Џемпери Од Кардиган За Жени / Преголеми Џемпери За Жени / Џемпери За Жени

DEN 367.84