• Свеж
Куче Писклив Чорап Кадифен Чорап Играчка За Миленичиња само-пренасочување Играчка Отпорна На Залак

Куче Писклив Чорап Кадифен Чорап Играчка За Миленичиња само-пренасочување Играчка Отпорна На Залак

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Безгрешен од пазарот На Џојбај.Опис. Дали барате играчка за вокализирање кучиња? Дали сте во потрага по цврста, доверлива играчка за кучиња што може да изврши повеќе работни места? Ако одговорот е да, не гледајте повеќе! Нашата играчка за кучиња во облик на чорапи, изработена од кадифен материјал од висока класа, мора да ја задоволи вашата потреба. Тоа е најдобриот избор за вас. Карактеристики.  . - Материјал : Кадифен. - Плишаната играчка за кучиња е направена со дизајн на облик на чорапи, изгледа креативно и убаво. - Тоа може да помогне да се стимулира љубопитноста на кучињата и го одржува кучето возбудливо. - Лесно може да го привлече вниманието на кучињата, носејќи им задоволство. - Оваа играчка може да помогне да се избегнат кучињата од гребење мебел и подови. - Зајакнете го пријателството помеѓу вас и вашите кучиња со нашата играчка. 3 х Куче Играчки. Играчката за кадифен кучиња е направена со дизајн на облик на чорапи, изгледа креативно и убаво. Тоа може да помогне да се стимулира љубопитноста на кучињата и го одржува кучето возбудливо. Лесно може да го привлече вниманието на кучињата, носејќи им задоволство. Оваа играчка може да помогне да се избегнат кучињата од гребење мебел и подови. Зајакнете го пријателството помеѓу вас и вашите кучиња со нашата играчка.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Личнодомени Доцни Цвеќиња Кала Лилјани Симулација Растителен Аранжман Цветни Орнаменти НАПРАВИ САМ Лажна Градина Свадба Декорација

Карактеристики 1 Материјал : цветовите од кала крин направени од СТП и метална жица, кои можат да бидат с�

DEN 2.00

Ноќта На вештерките Страшно ПВЦ 3Д Лилјаци Ѕидни Налепници САМОСТОЈНИ Материјали За Забава За Ноќта На Вештерките Украсни Застрашувачки

Куршум поени : 1 Количина : 24 парчиња дебел пвц водоотпорен материјал 3д налепници за лилјаци, 4 големини �

DEN 0.67

Делукс Цветни Жица Произлегува-Трајни Мерач Жица За Исклучителна Хартија Цвет Аранжмани-Живописни Зелени Занаети Жица За Зачудувачки

Подигнете ја вашата креативност со Нашите 60 Пакет Делукс Цветни Жица произлегува Секое стебло мери дар�

DEN 265.44