• Свеж
Се прашуваат сандали со рибарски рибар

Се прашуваат сандали со рибарски рибар

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Таа ќе го сака изгледот, ќе го сакаш лесно вклопувањето. Запознајте ги сандалите за рибарски рибар на Wonder Nation за девојче, тие се флексибилни, удобни и ох толку симпатични. Исклучиво на. Тркалезна пети со незгоден фронт. Лизгање на стилизирање со останување вратени ленти и затворање на кука и јамка. Перниче со нозе. Рачно изработено горно; Mandmade one. Избришете чиста. Увезени. Сандали за рибарски рибар за девојче од чудо нација.

Детални спецификации

Додатоци на производи