• Свеж
Електроника Вилсон Електроника Електроника 50ohm 4g на отворено Пол-монтажа на панел

Електроника Вилсон Електроника Електроника 50ohm 4g на отворено Пол-монтажа на панел

DEN 815.04

Од стока
Во магацинот

This wilson electronics wilson electronics 50ohm 4g outdoor pole-mount panel antenna offers wilson Electronics 314453 50ohm 4 G Outdoor Pole-Mount Panel Antenna, Up To +10.6d B Across All Cellular Frequencies700 MHz-800 MHz/824 MHz-894 MHz/880 MHz-960 MHz/1,710 MHz-1,880 MHz/1850 MHz-1,990 MHz/2,110 MHz-2,170 MHz/2,170 MHz-2,700 MHz. Оваа висококвалитетна, уникатна ТВ антена, исто така, нуди 50 Ohm, Max Power : 50 W и вертикална поларизација. Посебниот производ понатаму има вграден копнен авион и вертикално поларизиран, вклучува антена со пол-монтажа, 9 "коаксијален кабел RG6 RG6 со N-женски конектор и хардвер за монтирање. Исто така, доаѓа со овој 50 OHM 4 G на отворено столб -Нантната панел Антена е висококвалитетна ТВ -антена ставка од нашите мобилни телефони и додатоци, засилувачи на сигнали и додатоци, антени за засилувач на сигнали, колекции на антени за засилувачи на сигнали по намалена цена под 60 долари, неверојатна зделка што не можете да ја пропуштите. Секогаш се испорачува. Брзо и прецизно и доаѓа со 100% гаранција. Купете ги вашите кабли, додатоци и целата своја електроника од нашата широка колекција на електроника во доверба и заштедете над другите трговци на мало. Оваа антена на панел за монтирање на надворешни работи од 50 Ohm 4 G е одлична ТВ, антени, ќелија , телефони, додатоци, сигнал, засилувачи, додатоци, сигнал, засилувач, антени, сигнал, засилувач, ставка за антени по намалена цена што не можете да ја пропуштите. Оваа ставка е сосема нова, неотворена и запечатена во својата оригинална фабричка кутија. Неговите димензии се 9,60 x 7,70 x 2,90 инчи и тежи 1,68 фунти. Оваа антена со панел на надворешно-монтажа на 50 Ohm 4 G е ТВ-антена од нашите мобилни телефони и додатоци, засилувачи на сигнали и додатоци, антени за засилувач на сигнали, колекции на антени на сигнали за сигнали кои доаѓаат со целосна гаранција за задоволство. До +10.6d B во сите мобилни фреквенции. 700 MHz-800 MHz/824 MHz-894 MHz/880 MHz-960 MHz/1,710 MHz-1,880 MHz/1850 MHz-1,990 MHz/2,110 MHz-2,170 MHz/2.170 MHz-2,700m Hz. 50ohm. MAX POWER : 50 W. Вертикална поларизација. Вграден копнен авион. Вертикално поларизиран. Вклучува антена со пол-монтирање, 9 "коаксијален кабел RG6 RG6 со N-женски конектор и монтирање хардвер.

Детални спецификации

Додатоци на производи