• Свеж
Јуниори со висока врата на вратот на бралета, стил NB144

Јуниори со висока врата на вратот на бралета, стил NB144

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Блалета со засилување, без граници на јуниори со висока врата на вратот на бралета има сè што ви треба за да бидете кралица на сцената. Убава, чиста чипка лежи над деми-покриените чаши за покривање, така што ќе го добиете стилот што го сакате со потребната поддршка. Високиот стил на вратот го прави совршен за положување. Без разлика дали спиете или излегувате со пријателите, Нобо ве покри. Чувствувајте се удобно и убаво, без оглед на тоа што го држи денот. Без граници јуниори со висока бралета на вратот со отстранливи влошки, стил NB143 тело : 88% полиестер, 12% спандекс, мрежа : 62% најлон, 38% спандекс. Блалета со висок врат. Стил на пуловер. Чиста, истегнете јаче чипка. Вметнете со лента со врата со вратот. Чашите се наредени за скромност. Отстранливи влошки. Еластична дно лента. Назад на триаголник. Дополнителни бои на располагање. Свртете ја облеката однадвор. Машинско миење ладно со слични бои. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Отстранете веднаш. Ниско железо кога е потребно.

Детални спецификации

Додатоци на производи