• Свеж
Fenwick светска класа слатководна флуоро -типет

Fenwick светска класа слатководна флуоро -типет

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Идеално за презентација на летање на под-површината и техники за агли во свежа вода, Fenwick светска класа слатководна флуоро-типет нуди одличен однос на сила-дијаметар. Направено од кристално чиста 100 проценти флуорокарбона, практично е невидливо подводно за да ви помогне да слетате повеќе риби. Оваа линија за риболов со средно-силно, ниско-меморија за летање има интерконективна количка отпорна на УВ и високо ниво на отпорност на абразија. Кристално чиста линија за риболов линија е практично невидлива во вода. Направено од 100% флуорокарбон. Одличен однос на сила-дијаметар. Дизајн со ниска меморија, отпорен на абразија. Должина од 50-тина; Силата на пауза од 11,54 фунти.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Флаерти, Денис Злато Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-Тн, Одлични Зачадени каскади На Потокот

Денис Флаерти претставува прекрасно Златно Украсено Дрво од 17х24 Врамено Со Уметничко Дело Со Двојно Ма�

DEN 1.67