• Свеж
Екена Милхаурд 4 W 16 D 28 H Westlake Slat Rough Sawn Bracket, Douglas Fir

Екена Милхаурд 4 W 16 D 28 H Westlake Slat Rough Sawn Bracket, Douglas Fir

DEN 652.64

Од стока
Во магацинот

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црвен кедар или ела на Даглас. Рустични држачи за дрво, корбели, опашки од рафтер и изгледи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сапвуд со употреба на кој било производ од рустикалната колекција на Екена. Автентични детали и занаетчиство. Направено од најдобрите северноамерикански шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Додадете архитектонски интерес и детали. Облечете ги лекарите, пергола, тремови и влезови.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Машки костум левмџија Голем И Удобен Комплет Клиренс Зимски Тркалезен Дуксер Со Јака Комбинација На Бои Спортски Костум За Скали

Машка Зимска Тркалезна Јака Дуксер Комбинација На Бои Спортски Костум ве Молиме проверете Ја Табелата �

DEN 384.00