• Свеж
Тркалезна табела на шумавеј 36 , путер

Тркалезна табела на шумавеј 36 , путер

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Драматична шема за вметнување на дрво од сиво миење на врвот на оваа убава табела за висина на собирот е стартер за разговор. Цврсти метални нозе и рамки се палто во прав завршени во каша, а престилка е нагласена со глави за нокти. Нозете има елегантна крива со удобна средна полица за дополнително складирање. Со 36 -инчен тркалезен врв кој е висок 40 инчи, оваа маса обезбедува секојдневно јадење за мали простории или одлично место за собирање во ден или семејна соба. Појавување на Barstools на располагање. Единствена шема на вметнување на дрво на 36 -инчен тркалезен врв. Цврсти метални нозе во путер. Глави за глави на ноктите за нокти. Кружна средна полица за складирање. Идеално за мало просторно јадење. Заоблените нозе се карактеризираат со суптилна шема на акцент и тркалезно стапало. На 40 "високи, најдобри кога се комбинираат со столици со висина на седиштето од 28" до 32 ". Ниво на нозе за да се елиминираат мавтањето. Собрани димензии : 36" W x 36 "D x 40" H. Тежина капацитет : 400 bs. Бродови во една кутија.

Детални спецификации

Додатоци на производи