• Свеж
Свежи без безобразни пилешки бутови без кожа, 3,5-5. ЛБ

Свежи без безобразни пилешки бутови без кожа, 3,5-5. ЛБ

DEN 77.44

Од стока
Во магацинот

Направете вкусни оброци со пилешки бутови Тајсон. Тие се лесни за подготовка и добар извор на протеини. Овие бедра без пилешки бутови без кожа прават вкусен додаток на најразлични рецепти за ручек и вечера. Зачинете ги со вашите омилени билки и зачини за да создадете уникатни вкусови. Користете ги овие бутови за печење, пржење, задушување, скара и многу повеќе. Додадете ги омилените зрна и зеленчук за да ги завршите садовите што ќе ги уживаат целото семејство. Чикајте бутови, без безобразни, без кожа, 3,5-5,3 фунти : од кокошки изведени, одгледувани и собрани во САД. Бесплатни и без кожа цели бутови се едноставни за печење, пржење или скара. Подгответе се со најразлични материјали за живина, вклучувајќи зачини и зачини. Достапно во пакети кои тежат 3,5-5,3 фунти. Проверете за јаходноста од страна на Министерството за земјоделство на САД. Белешка : Цената на страницата ја одразува максималната цена. Willе ви се наплати врз основа на тежината што ја добивате.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Плус Големина Летни Врвови Модни Секојдневни Ракави со Средна должина Блуза Кружен Врат Цврсти Врвови Маица Партија Плажа

Женски Плус Големина Летни Врвови 2023 Мода Секојдневна Средна должина 3 / 4 Ракави Блуза Кружен Врат Цврст

DEN 0.67