• Свеж
Bliss Fau Silk Soom Darkening 76 84 Громатски панел за завеси

Bliss Fau Silk Soom Darkening 76 84 Громатски панел за завеси

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Фаукс свилена ткаенина со обвивка поддржана од пена ги прави овие простории затемнувајќи ги панелите на завесите на завесите како елегантна колку што се ефикасни. Bliss Faux Silk Room Demening 76 "x 84" Громатски панел за завеси : Фаукс свилена ткаенина со обвивка поддржана од пена, ги прави овие панели за завеси во просторијата, парови како елегантни колку што се ефикасни. Поставата за затемнување во просторијата помага да се заштеди енергија, да се блокира светлина и да се намали бучавата. Парот вклучува две панели за завеси од 38 "x 84" (вкупна ширина : 76 "). Секоја табла има 6 метални громи. Секоја 2,5" Громет се вклопува до шипка за завеси од 1,5 "(завеса шипка се продава одделно). Машината за перење. 100 проценти полиестер Увоз.

Детални спецификации

Додатоци на производи