• Свеж
Насмевка Март 31,5 ″ H игра со кучиња со панели за врати за внатрешно затворено, црно

Насмевка Март 31,5 ″ H игра со кучиња со панели за врати за внатрешно затворено, црно

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Нашиот Pet Playpen може да се пофали со врвна квалитетна, црна завршена челична конструкција која обезбедува долговечност. Идеално за домашни миленици, оваа ограда создава безбедна, затворена област со отворен врв за игра и вежбање. Користете го за да го ограничите просторот на вашето домашно милениче или да ги чувате подалеку од други животни. Оваа тешка играчка е погодна за кучиња, патки, зајаци и многу повеќе. Едноставно е да се постави без да се бараат алатки и може да се користат во затворено, за време на кампување или патување со РВ, или за други активности во дворот. Металните влогови ги поврзуваат панелите, што го олеснува изградбата на разни форми со додавање или отстранување на панели. Насмевка Март 31,5 ″ H Плејп на кучиња со врата 6 панели за отворено, црно. Боја : Црна. Материјал : челик. Димензија за секој панел : 26 ″ W × 31,5 ″ H × 0,6 ″ дебелина. Врата : 24 ″ H × 14,4 ″ W. В. Прицврстување на уделот : 32 ″ l × 0,2 ″ Дија . квадратна цевка : 0,6 ″ × 0,6. Тежина на испорака : 25,4 л. 6 x удели на сидро. Белешка : .

Детални спецификации

Додатоци на производи

Монтажа Заградата Замена За Имот TUD4700WU Машина За Миење Садови - Компатибилен Со Машина За Миење Садови Страна Монтажа Заграда-Почетна

8212560 Монтажа Заградата Замена За Имот TUD4700 WU0 Машина За Миење Садови Компатибилен со 8212560 Машина За Миење

DEN 1.67