• Свеж
Подобри домови и градина 2 Фау дрво безжично слепи, бели

Подобри домови и градина 2 Фау дрво безжично слепи, бели

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Подобри домови и градини 2-инчни ролетни безжични ролетни се изработени од факс дрво, обезбедуваат приватност и се побезбедна опција за домови со деца. Текстурата на дрвото од дрво им дава на ролетните богат изглед, реално дрво. Дво-инчните ролетни нудат изглед на резолуција и погоден за секоја просторија во куќата. Безжичните карактеристики ви нудат животна средина без кабел што е безбедно и обезбедува чист изглед. За да се подигне или спушти, едноставно притиснете нагоре или повлечете се на долната железница. Функцијата за навалување на навалување ви нуди да ја контролирате количината на светлина што влегува во куќата или целосен или делумен преглед само преку прозорецот. Материјалот се спротивставува на влагата, бледнее, топлина и искривување и исто така е анти-микробно. Подобри домови и градина 2 "faux дрво безжично, бело : издржлив ПВЦ материјал. Гледајте вистинско дрво. Нема да пукне или искриви. Собата затемнува. Лесно за инсталирање, чистење и грижа за. Вклучени се сите хардвер и упатства. Достапно во различни големини.

Детални спецификации

Додатоци на производи