• Свеж
Мини глушец со висок врв на патики

Мини глушец со висок врв на патики

DEN 287.84

Од стока
Во магацинот

Овие високи врвови на детето на морнарицата сини и розови платно, сигурно ќе станат еден од омилените пар чевли на вашата ќерка! Одликувајќи се со уметнички дела на Мини Маус, цветни акценти и розов сјај Пу пети, ова се забавни мода во најдоброто! Страничен патент обезбедува лесно, лесно. Морнарен сино тексас и розово платно горе. Сјајот TPR-капа од пети. Табулаторот за потпетици и страничниот патент за лесен, лесен. Дното на TPR.

Детални спецификации

Додатоци на производи