• Свеж
Закачалка природен низок профил дрво дно закачалка

Закачалка природен низок профил дрво дно закачалка

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Овие стилски дрвени закачалки се одлични за висечки здолништа, панталони или друга облека. Нискиот профил на овие закачалки ги прави идеални за плакари со ниски тавани или други поставки за складирање со помалку простории за глава. Дополнителните големи прилагодливи клипови за перници можат лесно да држат секаков вид облека, како и текстил. Долна закачалка со низок профил Совршен плакари со ниски тавани или складирање со ограничено дозвола. Дополнителни големи прилагодливи клипови се лизгаат за да се вклопат пантолони или здолништа со костец за перници кои ја штитат вашата облека од обележја. Цврст и стилски анти-дата хром хардвер. Кука за враќање со вртење од 360 степени го прави пристапот до облеката лесен во кој било плакар.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Олиеру со кадифени закачалки, закачалки за сива облека, закачалки што не се лизгаат и издржливи палто, закачалки со тешки страни

Нежните кадифени слој не додаваат само уреден, организиран изглед на вашиот плакар, туку исто така ви по

DEN 431.84

Пренослива Закачалка За Облека Мултифункционална Решетка За Панталони Од Нерѓосувачки Челик Држач За Облека Организатор За Складирање

Опис : оваа закачалка за панталони од Нерѓосувачки челик има 5 прачки што е погодно да висат 5 панталони, �

DEN 207.84

Куки Закачалки Држачи, Пластични Закачалки, Закачалки Не Се Лизга Пакет, Не-Боење Простор За Заштеда На Закачалки, Палто Закачалки

Пластични Закачалки, Закачалки Кои Не се Лизгаат 10 Пакувања, Закачалки За Заштеда На Простор Без боење, �

DEN 431.84