• Свеж
Цунами се појавува плови

Цунами се појавува плови

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Пловечките лажици се главен меѓу риболовците низ брегот и ладилниците за плови од цунами се направени за да се справат со најголемите риби од игра. Мека плови од пена ја задржува мамката од дното и подалеку од ракови и други непожелни критичари да ја украдат вашата понуда. Крим на цунами со висок квалитет и терминални справи ги одржуваат овие жица и моно -лажици цврсто на место за да можете да имате доверба следниот трофеј што ќе го фатите ќе остане копче. Завршени со куки во стилот на бронзени бајтолдер, ладилниците за плови од цунами се единствената плови што ви треба. 3 "Должина. БИ -боја плови. Пондерирана за поголемо растојание од леење. Месан со моно лидер. Снимки со висок квалитет.

Детални спецификации

Додатоци на производи