• Свеж
DesignArt 'Purple Wildflowers на бело I' традиционално печатење на природно бор дрво

DesignArt 'Purple Wildflowers на бело I' традиционално печатење на природно бор дрво

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Оваа оригинална цветно дрво уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори . ДЕЛОВНИОТ ДЕТАЛАНСКИ ПОДАТОЦИ малку низ боите на дизајнот, додавајќи на автентичен карактер на дрво на вашето уметничко дело . Традиционалната ликовна уметност е директно отпечатена на дрво Користејќи супериорен квалитет 6 бои UV мастило ,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери . Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат навистина оригинална дрвена уметност што ја прави фокусна точка на секоја просторија . Секое парче дрво wallид Уметноста е 100% рачно изработена во Канада на природно борово дрво со мастило со високо квалитетно отпорно високо квалитетно .. Достапно во 3 различни големини : 20x15, 40x30, 32x24. - Ориентација : хоризонтална. - Предмет : Цветен вид : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. - Стил : Традиционален. - Број на парчиња : 1. - Големина : Среден, голем, мал. - Боја : Виолетова 100% рачно изработена во Канада на природно бор дрво. Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето. Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Машки Фустан Кошули Кошули Со Долги Ракави Кошули Со Пруги Секојдневна Кошула Со Копчиња Основен Држач Пуловер Со Јака Виолетова

Големина На Табела : Големина На С : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см / 39.37 "Ракав : 66см / 25.98" �

DEN 303.84

Диви Боби, Силниот Преживее Питбул Американско Знаме Куче Американа Американска Гордост Унисе Екипаж Графички Дуксер, Канелени,

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

DEN 559.84

Шарени-Мексикански-Цвеќиња-С-Модели-Симпатична-С Телефонска Кутија, Дегинирана За Мото Г Игла 5Г Куќиште За Мажи Жени, Флексибилна

[Врвен Квалитет] Изработен од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобно држење.Ме�

DEN 2.67