• Свеж
DesignART 'Антички ботаники III' Фарма куќа платно wallидна уметност печатење

DesignART 'Антички ботаники III' Фарма куќа платно wallидна уметност печатење

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Оваа исклучителна уметност на платно на фармата куќа носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Оваа wallидна уметност од зелена куќа на платно се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои .. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврсти кутии. Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за бесење е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот . - Стил : Земја на фармата. - Предмет : Флорална, фотографија. - Боја : зелена ,. - Ова печатење на платно giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните) што му дава вистинска уметничка галерија. - Лесно е да се обеси ова платно, принт е завиткан од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Клиренс на облека за женски памук, мека тренерки за цврста боја, случајна елегантна лабава облека за дами без ракави копче надолу

Womenенска цврста јака од кошула со долги ракави, блуза со кошула + без ракави, камизол врвови + панталони п�

DEN 761.60