• Свеж
Инфантино забавно време патка мумија

Инфантино забавно време патка мумија

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Оваа забавна тастична патка ќе додаде поздравниот забавен за време на игра. Зафатените мали раце и iousубопитни умови ќе сакаат да стискаат и да истражуваат со овие патки. Тие се одлични за време на играње и време на бања што е лесно за да се држат за ситни раце. Повеќенаменска вредност на игра. БПА-без.

Детални спецификации

Додатоци на производи