• Свеж
Тежина FT црвена, врски со пластичен ланец, пластичен ланец за безбедност на бариери во која има технологија отпорна на UV SunShield

Тежина FT црвена, врски со пластичен ланец, пластичен ланец за безбедност на бариери во која има технологија отпорна на UV SunShield

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Синџирот на тежина во САД се произведува со употреба на "Состојба на уметноста " Производство и премиум материјали. Резултатот е ланец со посветла, поконзистентна боја која трае подолго. Нашиот пакет за заштита на UV Sun Shield е лидер во индустријата. Направено од полиетилен со висока густина на Дау Хемикал (HDPE) ни дава супериорна сила и завршница на ланецот на тежина. HDPE е издржлив, безбеден и отпорен на многу вообичаени хемикалии. Големината на врската 2 "е за ефективна визуелна бариера. Најдобра индустрија - Сонце - 10 -годишна УВ заштита. Врвен комерцијален квалитет. Посветла боја - подолга - конзистентна врска до врска. Хемиски отпорен - Изработено од Dow HDPE за супериорни перформанси . Големина на врската - Стандардна врска со целосна 2 ".

Детални спецификации

Додатоци на производи