• Свеж
Беси и Барни торта поп луксузен ултра плишано крзно крзно милениче куче реверзибилно ќебе

Беси и Барни торта поп луксузен ултра плишано крзно крзно милениче куче реверзибилно ќебе

DEN 383.84

Од стока
Во магацинот

Нашите луксузни ќебиња се исто толку меки и луди како вашето куче. Cените се реверзибилни, што значи дека има две различни ткаенини од секоја страна со кои вашиот кожен најдобар пријател може да ужива во гушкањето. Користените ткаенини се посебен вид кадифен ткаенина која е слична на руно, но помека и подебела. Високиот квалитет на овие ткаенини ги спречува неговите бои да исчезнат и нејзината топлина да се намали со текот на времето. Се одликува со 100% машина за перење. Долготрајни, трајни меки ткаенини. Реверзибилна (може да се користи во две различни страни). Луксузни неспоредливи кадифни ткаенини.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Термичко милениче ќебе за миленичиња Scruffs®, совршено за мачки и кучиња, технологија за само -загревање, не е потребна елекцичност,

Креветот има база што не се лизга и е машина што се мие на 30 степени Поддршката на задната страна има три

DEN 287.84