• Свеж
Без граници на јуниорите лесно наредени градник за маица, големини од 34А до 40ДДД

Без граници на јуниорите лесно наредени градник за маица, големини од 34А до 40ДДД

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Вашето секојдневно суштинско значење по цена што не може да се победи - сега со повеќе големини од кога било! Нашиот нов градник за маица без граници е повторно дизајниран со вас на ум! Најлонската ткаенина има мат ефект за луксузен изглед, а меките, лесно наредени чаши ја обезбедуваат вашата омилена класична покриеност на маицата. Плус, поголемите димензии имаат двојно слој крилја за дополнителна поддршка. Меките, затегнати ленти се целосно прилагодливи за да ви обезбедат совршено вклопување. Ниту една граница за граници за маица не е сигурен дека ќе стане главен во вашата интимска гардероба. Без граници на јуниорите лесно наредени градник за маица. Материјал : 92% најлон/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вид на чаши : лесно наредени; подлога. Покриеност : Умерено. Ниво на поддршка : Светлина. Затворање : Затворање на кука и очи на грб. Ремени : Прилагодливи ленти за рамо. Карактеристики : Мека поддржувачка измислица.

Детални спецификации

Додатоци на производи