• Свеж
Единствени поволни цени на јуниори плус шорцеви со големина Чамбрај искинаа фармерки на капри од тексас

Единствени поволни цени на јуниори плус шорцеви со големина Чамбрај искинаа фармерки на капри од тексас

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Овие фармерки се во тенок вклопување со ролни полите и џебовите. Направено од тексас со мека до допир, лесно е да се носи, можете да го облечете во различни прилики. Високиот половината го балансира малку запалениот пресек на овие кратки фармерки во ласкави тексас за миење на миење. Спарете го со обична маица или стилска блуза, мета или блуза за лежерен шик што ви се допаѓа. Повод : Кафуле, деловна средба, забава, итн. Ве молиме, проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Мешање (во инчи) Меѓународна големина GIRTH1 X 35 3/82x 38 5/83x 42 1/84x 45 5/8 УНИЦИИ ЗА РАБОТНИЦИ ПЛУСНИ СОСТОЈБИ ШОМБРИ КАМБРАЈ РАБОТНИ ДЕНИМ КАПРИ ФАРМИ 73% памук 25% полиестер 2% спандекс. Увезени. Копчето предно. Ролна полите. Удобна половината. Под должината на коленото. Капри фармерки. Моделот е 5'7 ", 180 фунти одговара на помлада големина 1x.

Детални спецификации

Додатоци на производи