• Свеж
Породилно нозе со вграден бенд за поддршка на породилно

Породилно нозе со вграден бенд за поддршка на породилно

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Уживајте во удобноста на породилното нозе со стилот на слаби фармерки во нашите тексас за миење на памук за миење садови. Уживајте во удобноста на породилното нозе со стилот на слаби фармерки во нашите тексас за миење на памук за миење садови. Getе ја добиете целата просторија што ви е потребна за вашата растечка испакнатина во генијален ултра мек памук породилно нозе. Прескокнете ги гломазните, присилни породилни фармерки и чувајте ја вашата мајка-да-биде гардероба удобна и светлина во нашите тексас миење на памук за миење садови. Истепена мека ткаенина што дише со ovingубов го гушка вашето бебе и целото долниот дел од телото за да ја изедначи и да ја обликува вашата фигура. Проширувачкиот опсег на стомакот нуди поддршка од удари до грб и ги одржува вашите хеланки безбедно на место. Денимските мијат ткаенини парови со кој било врв на породилно и ве одржуваат стилски за различни обични прилики за време на бременоста. Конечно, стилски мајки што очекуваат, како што можете да го добиете изгледот на фармерки во нивната најудобна форма досега со нашите тексас миење на памук за миење садови. Мека истегната ткаенина што може да се дише што ја измазнува вашата фигура. Прошидлив бенд на стомакот што расте со вашиот испакнат. Останува безбедно на место за елегантен, стилски изглед. Деним измијте го тоа парови со кој било врв на породилно.

Детални спецификации

Додатоци на производи