• Свеж
Brinley Co. Womens Laser Laser Cut Rack Heel Zip Sandal

Brinley Co. Womens Laser Laser Cut Rack Heel Zip Sandal

DEN 272.00

Од стока
Во магацинот

Барате уникатна сандала? Lally By Brinley Co. е совршен за вас. Оваа сандала има лента за глуждот и манжетна со потпетици со патент за лесен влез. Деталите за ласерско намалување и страничните исечоци го прикажуваат овој уникатен стил. Меките подножје на ткаенината го комплетира овој изглед. Овие сандали се изработени со кожена кожа и човечки материјали. Отворен пети е истакнат на овој чевел. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 3 1/2 инчи. ОПИКЦИЈА : 10 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Алатки за Поправка на часовници За Поправка На Часовници За Отстранување На Иглички-Ремен За Прилагодување На Часовникот-Отворач

Карактеристики : * гледајте врска и отстранувач на иглички, ќе го зачувате вашето патување до златарот к�

DEN 447.84

Левмја Женски Шорцеви Плус Големина Клиренс Летна Удобна Врвка За Влечење Секојдневен Еластичен Џеб За Половината Лабави Шорцеви

Женски Летни Печатени Секојдневни Лабави Џебови Врвки Плус Големина Шорцеви Панталони ве Молиме прове�

DEN 3.00

Женски Тренингот Комбинезони Пердув Печатени Квадратни Вратот Без Ракави И Шорцеви Вратоврска Рамо Целокупната Шорцеви Лажичка

Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Колк : 104см / 40.94" Должина : 81см / 31.89" Големина : М ВЕЛИКА БРИТАНИ�

DEN 3.00