• Свеж
Оригинални класици на Дикис, БЕЛ Ер Автоматско пресврт Сонце, црвено

Оригинални класици на Дикис, БЕЛ Ер Автоматско пресврт Сонце, црвено

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Оваа универзална големина на оригинални класици на Dickies Magic Twist Sunshade ви дава заштита и дизајн на тренд што го одржува вашето возило ладно и ги минимизира оштетувањето на УВ-зраците. Сончевото склопување компактно со едноставна акција на пресврт и преклопување и вклучува еластична лента за задржување за да се обезбеди. Се појавува отворено, подготвено за употреба во секунди. Набори затворени за складирање и се отвораат за употреба за неколку секунди. Универзално вклопување за повеќето возила оригинални класици на дикис, Bel Air Auto Twist Sunshades, Црвени производи Карактеристики : Го задржува внатрешноста на возилото до 44 степени поладен. Ја штити вашата табла и тапацир од стареење. Класичен стил на автомобили. Две парчиња се преклопуваат за да се покрие целиот шофершајбна. Рефлексивниот финиш обезбедува максимална заштита. Капита за затворање за удобно и компактно складирање. Универзален; Одговара на повеќето автомобили, камиони и SUV.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Васери Мало Девојче Костим За Капење Костим За Капење Треперење Ракав Врвни Шорцеви За Возбуда Костими За Капење Бикини Комплет

Деца Девојки 2 Парчиња Бикини Сет, Лента Јагода / Ананас / Точка / Риба Скала / Животни / Фламинго Печатење �

DEN 1.00