• Свеж
Hanes Comfortfit се протегаат женски и жени плус обвивка за обвивка на врвот

Hanes Comfortfit се протегаат женски и жени плус обвивка за обвивка на врвот

DEN 319.68

Од стока
Во магацинот

VNECK со преден дизајн на завиткување, цвест напред за целосен опсег на движење, држач за значка, 2 предни џебови со 1 удобен телефонски џебови, отвор за полите. Користената технологија е кул удобност/губење, контрола на мирис, истегнување, лесна грижа. Декоративна надворешна ткаена етикета на лево свртена рака на ракав ракав, удобност, се вклопуваат во женски и женски плус обвивка за чистење на врвот.

Детални спецификации

Додатоци на производи