• Свеж
Детска соба од „Ступел диносаурус“ преминувајќи сини деца дизајн врамуван wallидна уметност од Дафне Полсели

Детска соба од „Ступел диносаурус“ преминувајќи сини деца дизајн врамуван wallидна уметност од Дафне Полсели

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee texturedидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Дафне Полсели.

Детални спецификации

Додатоци на производи