• Свеж
Ekena Millwork 5,50 W 20 D 24 H Олимписки мазен занаетчиски изглед, западен црвен кедар

Ekena Millwork 5,50 W 20 D 24 H Олимписки мазен занаетчиски изглед, западен црвен кедар

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црвен кедар или ела на Даглас. Рустични држачи за дрво, корбели, опашки од рафтер и изгледи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сапвуд со употреба на кој било производ од рустикалната колекција на Екена. Автентични детали и занаетчиство. Направено од најдобрите северноамерикански шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Додадете архитектонски интерес и детали. Облечете ги лекарите, пергола, тремови и влезови.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Моно Лц Голем Кондензатор Студио Микрофон-Кардиод Поларна Шема, Сооднос 87дб С Н, 12СДБ СПЛ, Идеален И За Глас И За Инструменти-Сцена

Квалитетните големи кондензаторски микрофони можат да бидат работен коњ на апликациите за снимање и, д�

DEN 3.33

Предна Прошетка Жени Сурфање Костим За Капење Долги Ракави Облека За Плажа Патент Предни Безжични Костими За Капење Осип Чувари

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Костими За Капење, Жени Кои Сурфаат Костими За Капењ

DEN 284.00