• Свеж
Топска долна облека за женски вафли V-врат за вратот

Топска долна облека за женски вафли V-врат за вратот

DEN 383.84

Од стока
Во магацинот

Овошје на разбојната женска вафла термичка долна облека V-вратот на вратот за влага за губење на влага. Мека ткаенина од вафли. Изолација и топлина. Се протега за подобро вклопување. Манжетни за ребра со спандекс. Задржување на топлина. Означете бесплатна етикета за удобност.

Детални спецификации

Додатоци на производи