• Свеж
Столче со перч -лента за модвеј за употреба во затворен простор или надворешна употреба во природно

Столче со перч -лента за модвеј за употреба во затворен простор или надворешна употреба во природно

DEN 1599.84

Од стока
Во магацинот

Дефинирајте го вашиот дом со овој шармантен бар столче полна со живост. Истурете слатка утеха додека седите восхитувачки среде вашата област на отворено. Комплетирајте со склоп на екранот со врба и мат алуминиумска завршница, нека гледината точка на Перч ве однесе до заштитено место на Проспер. Столчето на модарот Перч бар, природно : Совршено парче за вашето модерно повлекување. Пластични стапала за заштита на тротоарите. Мазен полиран алуминиум. Третирани за внатрешна или надворешна употреба. Лесен и здрав. Димензии : 23 "W x 20,5" D x 38,5 "ч. 1-годишна гаранција на производителот против сите дефекти.

Детални спецификации

Додатоци на производи