• Свеж
Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно печати „амперсанд“ букви и калиграфија - сина, бела

Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно печати „амперсанд“ букви и калиграфија - сина, бела

DEN 303.20

Од стока
Во магацинот

Амперсанд, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сина боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата тема за домашни украси. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Дизајн на типографија со букви и калиграфија тема за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи