• Свеж
Атлетски дела мало девојче и голема девојка ретро срце џогер, големини 13-6

Атлетски дела мало девојче и голема девојка ретро срце џогер, големини 13-6

DEN 359.36

Од стока
Во магацинот

Овие атлетски дела модни џогери се и срце и супер удобни. Мемориската пена во комбинација со флексибилната надворешна плоча ги прави овие лесни за носење и ќе ги задржи нозете на вашата девојка. Продаден исклучиво на. Флексибилна надворешна плоча. Мемориска пена. Лесно се лизга. Квалитетна конструкција. Издржлив.

Детални спецификации

Додатоци на производи