• Свеж
Оригинален дикис Менс рамен фронт Флеј Пан, тенок вклопување

Оригинален дикис Менс рамен фронт Флеј Пан, тенок вклопување

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Надградете ја вашата гардероба со овие оригинални флексибилни панталони за мажи. Направени од уникатен спој на памук и полиестер, тие се пријатни за носење долги периоди. Овие машки флексибилни панталони имаат ткаенина за ослободување од дамка, влага и ткаенини отпорни на брчки што се придржуваат кон барањата за квалитет и издржливост, оригинални дики, е позната. Тие седат малку под половината за природно вклопување. Функционални и привлечни, овие панталони за работна облека за мажи се достапни во низа големини и бои, вклучувајќи црн, пустински песок, темна морнарица и чакал сива боја. Оригинални дики масти рамен флексен пант, тенок вклоп. 65% полиестер, 35% памук, мешавина од памук.

Детални спецификации

Додатоци на производи