• Свеж
Легендарната алатка за работи за машка легенда

Легендарната алатка за работи за машка легенда

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Треба да ја завршите работата како што треба? Овие легендарни фармерки за комунални услуги на работната облека од Ли нема да ги разочараат. Овие класични панталони за столар се вклопуваат во седиштето и бутот и имаат права нога за потенок силуета. Деталите за автентичност на работната облека вклучуваат предни навртки, слаби предни џебови, џебови од задниот дел и џебови со повеќе алатки за да ги држат сите ваши најважни работи. Пар со вашите омилени чизми за работа за да го известите светот дека мислиш на бизнис. Лабава на седиштето и бутот. Права нога. Предните џебови, чекан и џеб за комунални услуги кај носителите десно, џебови на колкот. Издржлива ткаенина. 97% памук, 3% спандекс. Стил #112322487.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Кератин Совршен Дневен Регенератор За Измазнување-Се Бори Со Разлетување , Ја Подобрува Мекоста-Го Продолжува Третманот Со Кератин-Нема

Кератин Совршен Дневен Регенератор за Измазнување 32 мл е хидратантна формула која е совршена за сите ти

DEN 253.60