• Свеж
Рандел наутичка рустикална конзола на Демилун, сивата бела

Рандел наутичка рустикална конзола на Демилун, сивата бела

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Инспирирана од класична грузиска архитектура, полумесечен стил Рандел Конзола е идеална основа за убаво огледало или сликарство, и совршено место за фрлање на Дејли Меил. Изработено со топола дрво во бела завршница, неговиот прекрасен раст е добредојден додаток на која било сала или влез. Конзола Сафавих Рандел.

Детални спецификации

Додатоци на производи