• Свеж
Стабилус стеблото

Стабилус стеблото

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Поддршка за стабилизирање на гасови на стабилус стабилус на полнење со гас, го олеснуваат и безбедно да се подигнат и да се спуштат тешките аспиратори, задните отвори и задните врати со рака. Компактен дизајн, висока функционална удобност и интегрирана безбедност во работењето го прошируваат опсегот на апликации за производи од стабилус во дизајнот на комунални возила. Бидејќи водечкиот светски производител на поддршка за лифт, стабилус може да обезбеди точни замени за практично секоја апликација каде се користи поддршка за лифт. Карактеристики и придобивки : Ја обновува оригиналната брзина на отворање и затворање на вашиот аспиратор, отвор или багажникот, лесен за инсталирање, без специјални алатки потребни за инженеринг за вашата апликација Лесно кревање и намален напор за затворање конзистентна сила за кревање преку 50.000 циклуси, отпорни на 'рѓа прачка, го проширува производот Технологија за амортизација на животна динамична, достапна на избрана лифт Поддржува стабилус на трупот.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Сончево Дете Деца Момчиња Блузи Комплети Кратки Ракави Лисја Печатење Кошула Еластична Половината Шорцеви Поставува Летни Тимови

Бебе Деца Момчиња Шорцеви Во Собата, Краток Ракав Остава Печати Кошула Со Еластична Половината Шорцеви

DEN 1.33

Подароци За Божиќ Бидобибо Дете Бебе Девојки Фау Крзно Јакна Fall Зима Трендовски Топло Руно Палто лесни Нејасни Кардигани Јакна

Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!Материјал : Вештачко Крзно, Мешавина Од Памук, без штета на здрав�

DEN 640.00