• Свеж
Насловите за пливање на машки и големи машки и големи мажи

Насловите за пливање на машки и големи машки и големи мажи

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Додадете малку разигран стил во вашата гардероба за пливање со пливање со овие машки пливање стебла од Georgeорџ. Тие се изработени од мека, ткаенина за брзо сушење и имаат трендовски еборница (кратка за должина на "продолжена табла "), удирајќи на или малку над коленото. Има една шарена образец за новини, отпечатена низ целиот свет, додека покриената еластична лента за половината и влечењето обезбедуваат привлечно, прилагодено вклопување. Задниот џеб е обезбеден со затворање на Велкро. Овие шорцеви од ебота имаат лагер за корпа за мрежи и се достапни во разновидни стилови. Класичен, обичен и кул, машките стилови на Georgeорџ се направени за секојдневни моменти и целодневно носење. Од работните денови до викендите, можете да се опуштите на парчиња што ви овозможуваат да бидете сами. George Men's Novelty Eboard Swim Short, Up to Size 5 XL : Shell : 100% polyester Lining : 100% polyester Swim shorts Eboard length All-over printed novelty pattern Mesh basket liner Covered elastic waistband with drawstring Velcro back pocket Available in assorted styles Machine wash cold, only non-chlorine bleach when needed, Спуштете го суво ниско, ладно железо ако е потребно.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Имико Црево Брз Конектор, Црево Брз Конектор Пластични Истекување Доказ Двојна Глава Градина Црево Адаптер За Систем За Наводнување,

Функција : 1 Запечатени И Доказ За Истекување : споеви на цревото, стандардна врска со навој, перформанси

DEN 0.33