• Свеж
Glade Plugins миризливи превестувачи на воздухот за нафта, цветаат пустинска ноќ, полнење, 2. течност

Glade Plugins миризливи превестувачи на воздухот за нафта, цветаат пустинска ноќ, полнење, 2. течност

DEN 191.68

Од стока
Во магацинот

Континуираниот мирис за која било просторија за големина е само излез со масла со миризливи додатоци на Glade. Со секое полнење на мирис кој трае до 30 дена, на ниско поставување, едноставно вклучете го потоплото за долготрајниот мирис што е прилагодлив за да се пополни секоја просторија во вашиот дом со вашите омилени мириси на Glade. Пенска, кул пустинска ноќ. Бесконечно ryвездено небо се среќава со топло ќебе од сандалово дрво и магичен килибар. Прегрнете го универзумот и знајте дека сите сме ardвезда. Додава траен и континуиран мирис на миризлива масло во вашата дневна соба, спална соба, зафатена бања, кујна и други приклучоци за освежувачи на простории обезбедува прилагодливи поставки за мириси за да ги исполнат вашите потпирачи за освежување на воздухот за приклучоци на Aircin, трае до 30 дена на ниско поставување во најразлични луксузни мириси нанесени инфузија на инфузија на инфузија на луксузни мириси со есенцијални масла. Приклучокот за освежувач на воздухот обезбедува прилагодливи поставки за мирис за да ги исполни вашите потреби за приклучок за приклучок на воздухот, трае до 30 дена на ниско поставување во најразлични луксузни мириси нанесени со есенцијални масла. Секоја приклучок за освежувач на воздухот трае до 30 дена на ниско поставување во најразлични луксузни мириси нанесени со есенцијални масла. Достапно во најразлични луксузни мириси нанесени со есенцијални масла.

Детални спецификации

Додатоци на производи