• Свеж
Манор парк преодна врата на вратата, бреза

Манор парк преодна врата на вратата, бреза

DEN 3359.84

Од стока
Во магацинот

Домаќините за играње ноќи само станаа толку поедноставни со преодната табла на „Stayton Birch Transation 2“ од Манор Парк. Две врати кријат две прилагодливи полици што го прават совршен дом за игри на табли, ќебиња или филмови. Прикажете семејни фотографии и вашите омилени романи на двете полици за прилагодување на отворено складирање за да го покажете вашиот одличен вкус. И аголните фронтови на вратата на вратата обезбедуваат преоден вкус за да го надополнат вашиот крајбрежен или фарма во куќата. Ставете го вашиот телевизор до 65 инчи на страничната врвна површина за да биде домаќин на совршени забави за часовници и филмски маратони. Цврста структура на дрво МДФ. Издржлива завршница на ламинат. Нежните обоени челични хардвер. 4 прилагодливи полици со отворено и затворено складирање. 2 жлебови врати на метални иглави. 3 пристаништа за управување со кабелот за да ги одржувате каблите уредни. Користете го како странична табла, вклучена или кредитна. Est. Време на склопување : 150 минути.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ајде да играме режим за игри активирана фраза уметност за деца графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 159.84