• Свеж
Бесплатно склопување женски класичен памук мешавина од џемпери

Бесплатно склопување женски класичен памук мешавина од џемпери

DEN 639.84

Од стока
Во магацинот

Ставете ја книгата за правило и облечете ги класичните џемпери на бесплатните собрани на кој било начин како што сакате! Неверојатно меки, овие француски панталони со крпа од териња одат секојдневно со мета или качулка и некои патики, или зошто да не се забавувате и да ги спарат со кошула или јакна од копче или јакна за нов пресврт на безвременски стил. Исклучиво на. Материјал : 60% органски памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : редовно. Подигнување и инсејм : среден пораст; 26 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : еластични манжетни; Мека француска териска крпа. Класични џемпери за жени од слободно собрание.

Детални спецификации

Додатоци на производи