• Свеж
Дин Улингер adj Jazstract галерија обвиткано платно

Дин Улингер adj Jazstract галерија обвиткано платно

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Ова парче ја демонстрира разноврсноста на Дин Улингер додека се прошета во креативниот и неограничен свет на апстрактна уметност. Како прозорец во креативниот ум на уметникот, ова парче ќе направи етеричен додаток на кој било дом или канцеларија. Галеријата „Адвокат“ "Adj Jazstract " Галерија од страна на Дин Улингер е рачно изработен со нашиот потпис "Artcanvaz " технологија, во која има трајна и цврста градба на премиум платно и топола. Ова парче е подготвено да виси во вашиот дом или место на деловно работење и е загарантирано да додаде допир на боја и стил на кој било амбиент. Цврстата конструкција и внимателното склопување обезбедуваат ова парче да го издржи тестот на времето. Дин Ухлингер „Ад Jazезстрак“ галерија обвиткано платно : високо квалитетна слика. Подготвени да висат. Предмет : Апстракт.

Детални спецификации

Додатоци на производи

110В 2. Галон Хидраулична Енергетска Единица Автомобилска Хидраулична Пумпа Депонија Приколка Монтиран Возило Кревач Авто Продавница

Брз Стартмоторот е изграден да трае, а резервоарот е специјално дизајниран да не пука и истекува во тешк

DEN 1.33