• Свеж
Трговска марка уметност букет во розова wallидна уметност од платно од Шелија Голден

Трговска марка уметност букет во розова wallидна уметност од платно од Шелија Голден

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Подготвени за презентација без обесено, ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има букет розови цвеќиња. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Тикв Женски Долги Ракави Обични Јакни За Долна Облека Со Цврста Качулка Кадифен Дуксер Јакна Лабаво Палто Фустан Салон Трендовски

< Добредојдовте На Тикв Онлајн Мода 1.За Тикв : Онлајн Модната Продавница Тикв е основана на 2019 година тоа

DEN 1.67

Краток Ракав Туника Блузи За Жени, Жени Мода Лето Секси Пати Печатени Редовни Жени Краток Ракав V Вратот Копчето Врвот На Дозвола

Краток Ракав Туника Блузи За Жени, Жени Мода Лето Секси Пати Печатени Редовни Жени Краток Ракав V Копчет�

DEN 463.84

Блузи за градник За Жени, Женски Удобно Дише Без Челик Секси Чипка Собирање Прилагодување Лифт Градник Жена Долна Облека, Девојки

Блузи за градник За Жени, Женски Удобен Дише Без Челик Секси Чипка Собирање Прилагодување Лифт Градник �

DEN 3.33

Гаекув Ленени Панталони За Жени Летни Палацо Панталони Опуштено Вклопување Долги Панталони За Влечење Панталони За Потење Секојдневни

Овие панталони ја комбинираат опуштената и спортска атмосфера на џогерите со лесните и дише својства н�

DEN 0.33