• Свеж
Мода ватирана чевли глам розова Фламинго кафе чаша врамена за сликарство уметнички принт

Мода ватирана чевли глам розова Фламинго кафе чаша врамена за сликарство уметнички принт

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи - Оваа преголема верзија е 40% поголема од нашиот стандард. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Создадете прекрасни уметнички дисплеи со потпирање и поставување нови уметнички дела на wallид или рамна површина.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Портокалово цитрус овошје цветна шема храна и пијалоци графичка уметност металик злато врамено уметничко печатење wallид уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 1833.60