• Свеж
Време и време женски исмејувачки врат на вратот на вратот

Време и време женски исмејувачки врат на вратот на вратот

DEN 639.84

Од стока
Во магацинот

Удајте назад, опуштете се и уживајте во удобноста и стилот на време и плетениот врв на вратот на вратот на Тру. Супер-мека и пријатна, ова е одличен партнер за вашите омилени фармерки. Исклучиво на. Материјал : 59% полиестер/23% памук/12% рајон/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. fit : опуштено вклопување. Тежина : средна тежина. Деколте : потсмев на вратот. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со претерани манжетни со ребрести. Џебови : Ништо. Карактеристики Карактеристики : Карактеристики на Карактеристики : Ребрести полите. Women'sенски хаци плетен џемпер од вратот од време и вистинито.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Флаерти, Денис Злато Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-Тн, Одлични Зачадени каскади На Потокот

Денис Флаерти претставува прекрасно Златно Украсено Дрво од 17х24 Врамено Со Уметничко Дело Со Двојно Ма�

DEN 1.67

Летни Фустани За Жени Дами Здолништа На Продажба И Дозвола, Жени Обични В-Вратот Краток Ракав Завој Лента Печатење Лабава Облека

2.Многу кул за носење 3.Специјалниот дизајн на фустан ве прави попривлечни 4.Овој Лесен, Фустан е совршен �

DEN 111.84