• Свеж
Прекрасен Накит Шевал Огледало Со Внатрешно Складирање, Сиво

Прекрасен Накит Шевал Огледало Со Внатрешно Складирање, Сиво

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Дајте му на вашата колекција накит решение за складирање што вие и тоа го заслужувате со овој оклоп за накит. Обезбедувајќи двојна функционалност, овој класичен оклоп за огледало шевал има едноставни линии и грациозни стапала за стил совршен за секој декор во спалната соба. Внатрешноста на огледалото за навалување со целосна должина вклучува второ огледало внатре плус три долни хоризонтални полици, обилни куки и држачи за прстени за накит за да ги одржите вашите скапоцени спомени организирани и безбедни. Завршено во гулаб сива боја. Прекрасен Накит Шевал Огледало Со Внатрешно Складирање, Сива Боја.

Детални спецификации

Додатоци на производи